VestiHerkules camp 2021.

24. август 2021.

Ove godine je od 14. do 21. avgusta održan internacionalni kamp na Goču sa preko 300 učesnika iz 11 klubova i 3 zemalja.
Na kampu je učestvovalo 50 članova iz našeg kluba.
GO „Zvezdara“ je iz sredstava Posebnog programa pomogla našim takmičarima sa izuzetnim rezultatima da prisustvuju ovom kampu,
pa im se ovim putem zahvaljujemo na podršci i poverenju.

...
http://tkkobra.org.rs/wp-content/uploads/2020/09/dance_circle_01.png

Ima jedna stvar dobra, to je naš klub KOBRA. Dwit, Chirugi i Dolyio chagi, udarci su koji nisu blagi. Trenira nas Boki San, crni pojas sedmi dan. Od kobrica svuda vrvi, na turniru mi smo prvi! Da budemo smireni, uči nas on, hrabri i spremni za najviši tron! Bijemo nogom, bijemo rukom, za borbu smo spremni i sa gladnim vukom. Na treningu, vidiš, složni smo svi, zato te zovemo, dođi i ti! Pobede, pehari i zlatne medalje, samo nas guraju da idemo dalje. Kada nas pita: „Najbolji ko je? Da nije možda leteće prase?“, mi viknemo glasno: „Boki to je! I sve kobrice, zna se!“