VestiPredavanje sa sportskim psihologom Andrijom Gerićem

2. октобар 2021.
http://tkkobra.org.rs/wp-content/uploads/2021/10/243723496_4291718684239322_6684084726348230342_n.jpg

U petak 01. oktobra je u prostorijama našeg kluba gostovao sportski psiholog Andrija Gerić i održao je 2 radionice – Radionicu za decu tekvondiste „Mentalna priprema u tekvondo-u“ i Radionicu za roditelje sportista „Biti roditelj malog sportiste“ gde su diskutovane teme: kako se nositi sa tremom i promeniti svoje razmišljanje, kako na najbolji način podržati...

U petak 01. oktobra je u prostorijama našeg kluba gostovao sportski psiholog Andrija Gerić i održao je 2 radionice –
Radionicu za decu tekvondiste „Mentalna priprema u tekvondo-u“ i
Radionicu za roditelje sportista „Biti roditelj malog sportiste“ gde su diskutovane teme:
kako se nositi sa tremom i promeniti svoje razmišljanje, kako na najbolji način podržati svoje dete u sportu i spremiti ga za život, i mnoge druge.

...
http://tkkobra.org.rs/wp-content/uploads/2020/09/dance_circle_01.png

Ima jedna stvar dobra, to je naš klub KOBRA. Dwit, Chirugi i Dolyio chagi, udarci su koji nisu blagi. Trenira nas Boki San, crni pojas sedmi dan. Od kobrica svuda vrvi, na turniru mi smo prvi! Da budemo smireni, uči nas on, hrabri i spremni za najviši tron! Bijemo nogom, bijemo rukom, za borbu smo spremni i sa gladnim vukom. Na treningu, vidiš, složni smo svi, zato te zovemo, dođi i ti! Pobede, pehari i zlatne medalje, samo nas guraju da idemo dalje. Kada nas pita: „Najbolji ko je? Da nije možda leteće prase?“, mi viknemo glasno: „Boki to je! I sve kobrice, zna se!“