VestiPrvenstvo Srbije za juniore i forme

28. март 2022.
http://tkkobra.org.rs/wp-content/uploads/2022/03/277499597_4867372533340598_3642893670727783965_n-1280x1280.jpg

U nedelju 27. marta u Hali sportova “Ranko Žeravica” održano Prvenstvo Srbije za juniore i u formama. Naše kobrice su ostvarile sledeće rezultate: Anastasija Janković – kadetkinja A – 1.mesto Julija Trifković – kadetkinja A – 3.mesto A.Janković-J.Trifković-J.Vlahović – kadetski tim A – 1.mesto Maja Babić – seniorka A – 1.mesto Teodora Trifković – seniorka...

U nedelju 27. marta u Hali sportova “Ranko Žeravica” održano Prvenstvo Srbije za juniore i u formama.
Naše kobrice su ostvarile sledeće rezultate:

Anastasija Janković – kadetkinja A – 1.mesto 🥇
Julija Trifković – kadetkinja A – 3.mesto 🥉
A.Janković-J.Trifković-J.Vlahović – kadetski tim A – 1.mesto 🥇
Maja Babić – seniorka A – 1.mesto 🥇
Teodora Trifković – seniorka A – 2.mesto 🥈
M.Babić-T.Trifković-O.Džonić – seniorski tim A – 1.mesto 🥇
Aleksa Tošić – senior A – 2.mesto 🥈
M.Babić-A.Tošić – seniorski par A – 1.mesto 🥇
Staša Popović – pionirka B (6,5kup) – 3.mesto 🥉
Andrijana Mitrović – pionirka B (4,3kup) – 1.mesto 🥇
Vida Andrijanić – pionirka B (4,3kup) – 3.mesto 🥉
Andrea Nikolić – kadetkinja B (4,3kup) – 3.mesto
Marija Zirojević – juniorka A -49 – 3.mesto 🥉

Naš klub je ekipno u A klasi osvojio 1. mesto,
a naša Maja Babić je proglašena za najbolju takmičarku u formama u A klasi.
Čestitamo svima! 🐍
...
http://tkkobra.org.rs/wp-content/uploads/2020/09/dance_circle_01.png

Ima jedna stvar dobra, to je naš klub KOBRA. Dwit, Chirugi i Dolyio chagi, udarci su koji nisu blagi. Trenira nas Boki San, crni pojas sedmi dan. Od kobrica svuda vrvi, na turniru mi smo prvi! Da budemo smireni, uči nas on, hrabri i spremni za najviši tron! Bijemo nogom, bijemo rukom, za borbu smo spremni i sa gladnim vukom. Na treningu, vidiš, složni smo svi, zato te zovemo, dođi i ti! Pobede, pehari i zlatne medalje, samo nas guraju da idemo dalje. Kada nas pita: „Najbolji ko je? Da nije možda leteće prase?“, mi viknemo glasno: „Boki to je! I sve kobrice, zna se!“