VestiPolaganje 27.11.2022.

28. новембар 2022.
http://tkkobra.org.rs/wp-content/uploads/2022/11/5C5A45BA-3B6C-47D8-9922-2DBC88C631DE.jpg

U nedelju 27. novembra u prostorijama našeg kluba, održano je polaganje za viša zvanja. Naše kobričice i kobrice su pokazale napredak i uspešno savladale program. Čestitamo svima i zahvaljujemo se roditeljima na podršci.  

U nedelju 27. novembra u prostorijama našeg kluba, održano je polaganje za viša zvanja.
Naše kobričice i kobrice su pokazale napredak i uspešno savladale program.
Čestitamo svima i zahvaljujemo se roditeljima na podršci.

 

...
http://tkkobra.org.rs/wp-content/uploads/2020/09/dance_circle_01.png

Ima jedna stvar dobra, to je naš klub KOBRA. Dwit, Chirugi i Dolyio chagi, udarci su koji nisu blagi. Trenira nas Boki San, crni pojas sedmi dan. Od kobrica svuda vrvi, na turniru mi smo prvi! Da budemo smireni, uči nas on, hrabri i spremni za najviši tron! Bijemo nogom, bijemo rukom, za borbu smo spremni i sa gladnim vukom. Na treningu, vidiš, složni smo svi, zato te zovemo, dođi i ti! Pobede, pehari i zlatne medalje, samo nas guraju da idemo dalje. Kada nas pita: „Najbolji ko je? Da nije možda leteće prase?“, mi viknemo glasno: „Boki to je! I sve kobrice, zna se!“