VestiOtvoreno Evropsko prvenstvo u para tekvondou

7. јул 2023.
http://tkkobra.org.rs/wp-content/uploads/2023/07/357105333_762104525917542_5998296449615985256_n-1280x1280.jpg

Naši takmičari Davor Ćajić i Nikola Spajić zajedno sa trenerom Bojanom nalaze se u Montagrisu u Francuskoj gde su učestvovali na Otvorenom Evropskom prvenstvu u para tekvondou. Davor je u kategoriji K44 do 80kg izgubio od Brazilca, iako je ovo njegov prvi nastup na Evropskom prvenstvu odlično se borio do kraja. Nikola je u istoj...

Naši takmičari Davor Ćajić i Nikola Spajić zajedno sa trenerom Bojanom nalaze se u Montagrisu u Francuskoj gde su učestvovali na Otvorenom Evropskom prvenstvu u para tekvondou. Davor je u kategoriji K44 do 80kg izgubio od Brazilca, iako je ovo njegov prvi nastup na Evropskom prvenstvu odlično se borio do kraja. Nikola je u istoj kategoriji izgubio u borbi za medalju od Uzbekistanca koji je prvi nosioc žreba. Želimo da iskoristimo priliku da čestitamo Jeleni Rašić i njenom treneru Aleksandru Goloviću iz TK Tigra, na osvojenoj bronzanoj medalji. Jelena je vežbala u prostorijama našeg kluba zajedno sa našim takmičarima, zbog čega nam je posebno drago što je uspela da osvoji 3.mesto. Još jednom čestitke celom timu!

...
http://tkkobra.org.rs/wp-content/uploads/2020/09/dance_circle_01.png

Ima jedna stvar dobra, to je naš klub KOBRA. Dwit, Chirugi i Dolyio chagi, udarci su koji nisu blagi. Trenira nas Boki San, crni pojas sedmi dan. Od kobrica svuda vrvi, na turniru mi smo prvi! Da budemo smireni, uči nas on, hrabri i spremni za najviši tron! Bijemo nogom, bijemo rukom, za borbu smo spremni i sa gladnim vukom. Na treningu, vidiš, složni smo svi, zato te zovemo, dođi i ti! Pobede, pehari i zlatne medalje, samo nas guraju da idemo dalje. Kada nas pita: „Najbolji ko je? Da nije možda leteće prase?“, mi viknemo glasno: „Boki to je! I sve kobrice, zna se!“