VestiGO Zvezdara sufinansira Posebni program TK Kobra

11. јул 2023.
http://tkkobra.org.rs/wp-content/uploads/2023/02/276258686_338394788329295_8703774693178154912_n.jpg

GO Zvezdara ove godine podržava naš klub sufinansiranjem Posebnog programa. Sredstvima iz budžeta koje finansira GO Zvezdara i koja su opredeljena kroz Posebni program biće olakšano članovima kluba koje Upravni odbor TK Kobra predloži, da učestvuju na Letnjem avanturističkom kampu. Kamp će se održati na Rudniku u periodu od 03. do 10. avgusta ove godine...

GO Zvezdara ove godine podržava naš klub sufinansiranjem Posebnog programa. Sredstvima iz budžeta koje finansira GO Zvezdara i koja su opredeljena kroz Posebni program biće olakšano članovima kluba koje Upravni odbor TK Kobra predloži, da učestvuju na Letnjem avanturističkom kampu. Kamp će se održati na Rudniku u periodu od 03. do 10. avgusta ove godine i na taj način članovima našeg kluba biće omogućeno da unaprede svoj sportski razvoj. Zahvaljujemo se GO Zvezdara na poverenju.

...
http://tkkobra.org.rs/wp-content/uploads/2020/09/dance_circle_01.png

Ima jedna stvar dobra, to je naš klub KOBRA. Dwit, Chirugi i Dolyio chagi, udarci su koji nisu blagi. Trenira nas Boki San, crni pojas sedmi dan. Od kobrica svuda vrvi, na turniru mi smo prvi! Da budemo smireni, uči nas on, hrabri i spremni za najviši tron! Bijemo nogom, bijemo rukom, za borbu smo spremni i sa gladnim vukom. Na treningu, vidiš, složni smo svi, zato te zovemo, dođi i ti! Pobede, pehari i zlatne medalje, samo nas guraju da idemo dalje. Kada nas pita: „Najbolji ko je? Da nije možda leteće prase?“, mi viknemo glasno: „Boki to je! I sve kobrice, zna se!“