Vesti4. Koloseum Open

29. октобар 2023.
http://tkkobra.org.rs/wp-content/uploads/2023/11/Untitled-1-1.jpg

28. oktobra je u Hali sportova u Pančevu održan 4.Koloseum Open a naše kobrice su ostvarile sledeće rezultate: FORME Lena Gogić – pionirka 2B(4,3kup) Andrea Popović – pionirka 2B(2,1kup) Staša Popović – pionirka 2B(2,1kup) Anđela Pavlović – kadetkinja 1B(4,3kup) Dunja Petrović – kadetkinja 1B(4,3kup) Katarina Gubrinski – juniorka A Viktoria Stošić – juniorka A K.Gubrinski-V.Stošić-J.Stošić...

28. oktobra je u Hali sportova u Pančevu održan 4.Koloseum Open a naše kobrice su ostvarile sledeće rezultate:
FORME
Lena Gogić – pionirka 2B(4,3kup)🥇
Andrea Popović – pionirka 2B(2,1kup)🥇
Staša Popović – pionirka 2B(2,1kup)🥈
Anđela Pavlović – kadetkinja 1B(4,3kup)🥇
Dunja Petrović – kadetkinja 1B(4,3kup)🥈
Katarina Gubrinski – juniorka A 🥈
Viktoria Stošić – juniorka A 🥉
K.Gubrinski-V.Stošić-J.Stošić – juniorski ženski tim 🥇
U ekipnom plasmanu naš klub je zauzeo 2.mesto u formama 🏆
BORBE
Todor Šemić – pionir B(6-7g) -29kg🥉
Ksenija Pekez – pionirka B(8-9g) -31kg 🥉
Milica Đaković – pionirka B(8-9g) -27kg 🥈
Martina Grujičić – pionirka B(8-9g) -27kg 🥉
Vukan Janković – pionir B(8-9g) -33kg 🥉
Irina Stepanov – pionirka B(6-7g) -25kg 🥉
Stefan Milanković – pionir B(8-9g) -29kg 🥈
Lazar Žorić – pionir B(10-11g) -30kg 🥈
Ilija Pekez – pionir B(8-9kg) -31kg 🥇
Andrej Dešić – kadet A -49kg 🥉
Mihailo Petrović – kadet A -57kg 🥈
Staša Popović – pionirka A -33kg 🥇
Andrea Popović – pionirka A -33kg 🥉
Kosta Andrejić – pionir A(6-7g) -23kg 🥈
U ekipnom plasmanu pioniri B(8-9g) naš klub je zauzeo 1.mesto 🏆 dok smo u kategoriji pionira A(6-7g) na 2.mestu 🏆
Čestitamo svim takmičarima, zahvaljujemo se roditeljima na podršci. 🐍💪🏻🧡
...
http://tkkobra.org.rs/wp-content/uploads/2020/09/dance_circle_01.png

Ima jedna stvar dobra, to je naš klub KOBRA. Dwit, Chirugi i Dolyio chagi, udarci su koji nisu blagi. Trenira nas Boki San, crni pojas sedmi dan. Od kobrica svuda vrvi, na turniru mi smo prvi! Da budemo smireni, uči nas on, hrabri i spremni za najviši tron! Bijemo nogom, bijemo rukom, za borbu smo spremni i sa gladnim vukom. Na treningu, vidiš, složni smo svi, zato te zovemo, dođi i ti! Pobede, pehari i zlatne medalje, samo nas guraju da idemo dalje. Kada nas pita: „Najbolji ko je? Da nije možda leteće prase?“, mi viknemo glasno: „Boki to je! I sve kobrice, zna se!“