VestiZrenjanin Open

31. март 2024.
http://tkkobra.org.rs/wp-content/uploads/2024/05/Untitled-2.jpg

U subotu 30. marta u Zrenjaninu je održan Zrenjanin Open gde su naši takmičari ostvarili sledeće rezultate: Dunja Petrović – kadetkinja 1B (4,3kup) Andrej Dešić – kadet A -49 Andrea Popović – kadetkinja A -37 Stefan Milanković – pionir B (10-11) -30 Sara Glavić – juniorka A -49 Maksim Čurović – junior A -63 Milica...

U subotu 30. marta u Zrenjaninu je održan Zrenjanin Open gde su naši takmičari ostvarili sledeće rezultate:

Dunja Petrović – kadetkinja 1B (4,3kup) 🥈
Andrej Dešić – kadet A -49 🥉
Andrea Popović – kadetkinja A -37 🥉
Stefan Milanković – pionir B (10-11) -30 🥉
Sara Glavić – juniorka A -49 🥈
Maksim Čurović – junior A -63 🥈
Milica Ljubinković – juniorka A +68 🥇
Anastasija Janković – kadetkinja A -51 🥈
Naš klub je u ekipnom plasmanu zauzeo 1. mesto u juniorima A klasa 🏆
Čestitamo svim takmičarima i zahvaljujemo se roditeljima na podršci. 🤗
...
http://tkkobra.org.rs/wp-content/uploads/2020/09/dance_circle_01.png

Ima jedna stvar dobra, to je naš klub KOBRA. Dwit, Chirugi i Dolyio chagi, udarci su koji nisu blagi. Trenira nas Boki San, crni pojas sedmi dan. Od kobrica svuda vrvi, na turniru mi smo prvi! Da budemo smireni, uči nas on, hrabri i spremni za najviši tron! Bijemo nogom, bijemo rukom, za borbu smo spremni i sa gladnim vukom. Na treningu, vidiš, složni smo svi, zato te zovemo, dođi i ti! Pobede, pehari i zlatne medalje, samo nas guraju da idemo dalje. Kada nas pita: „Najbolji ko je? Da nije možda leteće prase?“, mi viknemo glasno: „Boki to je! I sve kobrice, zna se!“